تبلیغات
مرد جنگ رپ(مرد رپ) - 10 اهنگ برتر اهنگ مرداد ماه
آهنگ جدید و فوق العاده زیبا از سهند . علی متهم و میلاد فرعون(رپلرزه) بنام پرچم بالاست  پیشنهاد  میکنم از دست ندید با آهنگسازی متهم + Lyric(پخش اختصاصی)
آهنگ جدید و فوق العاده زیبا پر معنی از ساتراپ بنام سرنوشت پیشنهاد میکنم از دست ندید (پخش اختصاصی) در این آهنگ از سازهای زنده استفاده شده و این آخرین تک ترک قبل از آلبوم(که پاییز پخش میشه) میکس و ماستر : گروه 01
Save Target As

Download128   Mp3   Zip

Download192   Mp3  Zip
آهنگ جدید و فوق العاده زیبا از Enzo & HarZoon بنام افسردم پیشنهاد میکنم از دست ندید با سبک متفاوت و جدید با آهنگسازی انزو(پخش اختصاصی) Enzo & HaRzoon با همدیگه گروهی تشکیل دادن بنام ترافیک باند.

آهنگ جدید و DissLove فوق العاده زیبا از سپهر با همراهی بابک تیغه . تولاک . وحید(خودکار آبی) بنام قفل دل كه بار دیگه از سبك  Auto Tune خاص خودشون استفاده كردند پیشنهاد میكنم از دست ندید (پخش اختصاصی)
آهنگ جدید و فوق العاده زیبا از گروه TanBe10 بنام اسیر نگاه پیشنهاد میکنم این آهنگ فوق العاده رو از دست ندید (پخش اختصاصی)موضوع این آهنگ درباره دیده مردم نسبت به رپ و رپرها هستش با آهنگسازی فوق العاده ReZa MoTy
Save Target As

Download128  Mp3    Zip

Download192 Mp3   Zip
یه حرکت ناگهانی  آهنگ جدید و فوق العاده زیبا و پر معنی عرفان بنام توهم با آهنگسازی فوق العاده مهراد هیدن پیشنهاد میکنم از دست ندید . نیم اول آهنگ از دید یه فروشندهٔ مواد مخدر هست و نیم دوم از دید یه مصرف کننده این آهنگ تقریبا واسه 1 سال پیش هستش  و چند وقت بود ضبط شده بود  ولی‌ هیچوقت بیرون نیومد به دلایل خاصی  اما بالاخره بیرون اومد با اندکی تغییر با آهنگسازی و میکس  مهراد هیدن و مستر A-Plus
آهنگ جدید و شاد فوق العاده زیبا  از اشکین 0098 و علیشمس با همراهی کیوان بهارلو بنام مستم پیشنهاد میکنم این کار که مثل سایر کارهای گذشتشون زیبا شده رو از دست ندید (پخش ویژه) کلیپ این آهنگ بزودی پخش خواهد شد که یاشار رپفا هم به عنوان مهمان ویژه حضور داره در کلیپ پس منتظر کلیپ فوق العاده این آهنگ باشید.


بعد از اندکی سکوت بازم آهنگ جدید و فوق العاده بی نظیر گروه زدبازی بنام کوچه پیشنهاد میکنم این آهنگ فوق العاده رو از دست ندید با سبکی کاملا متفاوت با آهنگسازی مهراد هیدن  پخش برای اولین بار + تکست آهنگ (پخش ویژه و برای اولین بار )
Save Target As

Download Mp3 128

Download HQ

Download HQ Zip

Download Zip

آهنگ شاد و فوق العاده زیبا از امیر تتلو و اردلان طعمه بنام ندار که کار 6.8 فوق العاده قوی تو سبک خودش هست و خوراک مهمونی و ماشین با تنظیم فوق العاده نادر که متاسفانه ماکت این  کار بدون میکس و مستر اصلی پخش شده بود ولی اینبار با کیفیت اورجینال و میکس ماستر اصلی هدیه ای از طرف بچه ها و تیم رپفا  (پخش ویژه)
Save Target As

Download 128    Mp3     ZipFile

Download HQ    Mp3    Zip File


بعد از مدتها آهنگ جدید و بی نظیر یاس بنام با من باش . این آهنگ یه ورژن دیگه ضبط شده  که متاسفانه از طریق یه مشت آدم از خدا بی خبر لو رفت و یاس برای جلوگیری از این کار  ورژن قدیمی این آهنگ رو پخش کرد و به امید خدا کارهای آینده هم بزودی میاد و امیدوارم لذت ببرید آهنگ با من باش با آهنگ سازی سعید شمس در مورد کسانی هست که تصمیم به خودکشی میگیرند و بخاطر بنبستی که در یه لحظه جلو خودشون میبینند و خود رو از یه عمر آرزو آینده محروم میکنن به امید آینده های روشن برای ایران و تمام ایرانیان. عکس از زنده یاد حامد باباخانی پخش برای اولین بار + LyRIc(پخش ویژه رپفا)site title ................................................ .................. {news title} ................ ................. {news content} ............... .............
نمایش لینکهای شما در لینک من
......... ................................................